neko-master
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


neko-master
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 No distance

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kyo

Kyo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 28/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: No distance   No distance Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 1:13 pm

Fiind singur în cameră era destul de plictisitor, dar afară ploua aşa că nu puteam ieşi. Nu uram ploaia, ba chiar îmi placea, dar nu azi, căci mica răceală ce o aveam mă ţinea departe de picăturile reci de apă. Aveam noroc că nu eram răcit tare, doar tuşeam şi mă ustura gâtul, nimic mai mult. Nu vroiam să-mi agravez răceala şi apoi să nu mai pot ieşi din casă sau să trebuiască să car mereu după mine şerveţele. Stăteam la geam şi priveam cum picăturile reci de apă se prelingeau uşor de pe fereastră. Televizorul era deschis, fiind singura sursă de lumină din cameră. Era pe un post de muzică, dar nu prea ascultam.
Sus In jos
Daniel

Daniel


Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 6:42 am

Ma plimbam pe hol fluierand, cautand camera noului meu neko. O gasesc si bat de 2 ori, asteptand.
Sus In jos
Kyo

Kyo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 28/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 7:24 am

Mi-am îndreptat privirea spre uşă când am auzit bătăi în ea. M-am apropiat şi am apăsat uşor pe clanţă, deschizând-o. Îl privesc pe baiatul din faţa mea, analizându-l scurt.
-Da? Îi zic oprindu-mi privirea asupra ochilor săi.
Sus In jos
Daniel

Daniel


Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 8:44 am

-Tu trebuie sa fii Kyo. Zambesc larg. -Daniel. Cantaret. Si incepand de azi, stapanul tau. Ma prezint privind-ul fix in ochi.
Sus In jos
Kyo

Kyo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 28/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 8:58 am

Dau aprobator din cap când spune că eu sunt Kyo. Zâmbesc larg când aud că el este noul meu stăpân, părea de treabă.
-Yay! Am zis vesel, sărindu-i la gât.
Sus In jos
Daniel

Daniel


Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 9:06 am

Chicotesc usor, strangand-ul incet in brate la randul meu.
Sus In jos
Kyo

Kyo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 28/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 9:10 am

Ma dezlipesc de el şi-i fac semn să intre în cameră.
-Vrei ceva de băut? Îl întreb pentru a fi o gazdă bună.
Sus In jos
Daniel

Daniel


Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 1:38 pm

-Nup, merci. Zambesc ciufulind-ul.
Sus In jos
Kyo

Kyo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 28/11/2010

No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitimeMar Noi 30, 2010 2:04 pm

Ridic din umeri şi apoi mă aşez turceşte pe pat.
-Şi câţi ani ai? Îl întreb curios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





No distance Empty
MesajSubiect: Re: No distance   No distance Icon_minitime

Sus In jos
 
No distance
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
neko-master :: Campus :: Camere-
Mergi direct la: